TR
TR EN AR RU DE
İletişim
İletişim

AZAK SOĞUTMA SAN. LTD. ŞTİ.
Sevkiyat/Fatura Adresi
: 3. Organize Sanayi 13 Nolu Sk. No: 25 Selçuklu / Konya
Vergi Dairesi (Tax Office)
:

SELÇUK

Vergi nO (Tax ID No)
: 127 004 9402
Tel
: +90.332 248 14 70 - 71 - 72
Fax
: +90.332 248 14 47
e-mail
: info@azak.com.tr
İlgili Kişiler / Authorised People
Genel Müdür : Hasan Ceran hasan@azak.com.tr
Genel Müdür : Ramazan Mıh ramazan@azak.com.tr
Genel Koordinatör / İşletme Yöneticisi : Mustafa Ceran mustafa@azak.com.tr
Teknik Müdür : Recep Mıh recep@azak.com.tr
Yönetici Asistanı : Sevnur Mısır sevnur@azak.com.tr
Muhasebe : Özlem Sergi ozlem@azak.com.tr
Satın Alma : Ahmet Kayır ahmet@azak.com.tr
Satış ve Proje Yöneticisi : Osman Aras osman@azak.com.tr
Satış ve Proje Yöneticisi : Burak Olgunçelik burak@azak.com.tr