TR
TR EN AR RU DE
Hakkımızda
Hakkımızda

        AZAK SOĞUTMA 1979 yılında Konya ‘ da kurulmuştur. Buzdolabı buzlukları imalatı ile başlayan soğutma yolculuğumuz 1983 yılında sanayi tipi buzdolabı evaporatörleri imalatı ile devam etmiştir.

        1996 yılında şirketleşen firmamız AZAK SOĞUTMA ünvanını alarak büyümeye devam etmiştir. 2000 yıllardan itibaren ürün yelpazemize

    - Hava soğutmalı kondenser 
    - Soğuk hava  evaporatörleri
    - Sıcak soğuk su ve buhar bataryaları 
    - Yağ soğutucuları
    - Kuru soğutucular
    - İsteğe göre özel kondenser, evaporatör  imalatını ekleyerek sektörde YENİLİKÇİ, ÖNCÜ, GÜVENİLİR firma olarak yoluna  devam etmektedir.
 

        ISO 9001 – 2008 kalite  standartlarına  göre  üretim yapan firmamız  müşteri memnuniyetini  her  koşulda  ön planda   tutmaktadır. Müşterilerimiz için değer yaratmak, beklentilerine kalite  ve  istikrarla karşılık vermek şirket öncelikleri arasında ilk sırada gelmektedir.  Son yıllarda gelişen teknoloji ile  birlikte  makine  parkurunu genişletip, üretim   ve ürün yelpazesini geliştirmiştir.

        Konya  3.  Organize Sanayi  Bölgesinde 10.000 m² alana  sahip firmamız, ürün ve hizmetlerimizin kalitesi çalışanlarımızın kalitesidir felsefesi ile çıktığı yolda konusunda uzman ekibi  ile  hem yurtiçi hem yurtdışı soğutma ve ısıtma sektörüne  hizmet vermektedir.